Lonely Night

25. ledna 2011 v 22:18 | Kattye |  One-shot
Sedím v parku, sluchátka v uších a ve tváři utrápený, uslzený výraz. Vzpomínky….bylo mi tak krásně, s ním jsem zažila to nejhorší, to nejkrásnější….

…………………..

Vše začalo jednoho večera, když jsem byla kamarádce na modní přehlídce. Bylo tam spousta lidí, hodně známých osobností. Nejistě jsem si sedla do zákulisí a koukala na kamarádku, jak se promenáduje po mole. V tu chvíli jsem na sobě cítila neznámý pohled. Byl to on. Dredatý Tom Kaulitz. Vpíjel se do mě svýma čokoládovýma očima a já myslela, že se v nich utopím.
V břiše mi vzlétl houf motýlků a já cítila pocit vzrušení…

O pár měsíců později…

Tom…v noci můj, ve dne faninek. Každou druhou noc za mnou chodil domů, s ním jsem prožívala ty nejkrásnější chvíle svého života.

………………

Zvednu se z lavičky a pomalu odcházím z parku. Dnes přijde, vezme si mě a k ránu odejde. Zas mi jen ublíží…
Ráno se probudím v posteli, ale po Tomovi ani stopy. Nebyl tu, je to poprvé co nepřišel…
Se slzami v očích letím do koupelny a napustím si plnou vanu ledové vody. "Jsi naivní Kattye!" řvu na sebe do zrcadla a snažím se ze sebe smýt všechno to zklamání…

Po pár týdnech už si pomalu zvyknu na to, že už nepřichází, pomalu už ani nevěřím, že jsem si ho jen nevysnila, že tu někdy doopravdy byl.

Je 1. září a Tom dnes slaví narozeniny. Celý den ležím v posteli a koukám na smutné filmy. Večer ale nemohu usnout, venku je bouřka. Miluji bouřky, a tak se obléknu a jdu se trošku projít, pročistit si myšlenky. Jen v tílku a v kraťasech vyběhnu ven do deště. Procházím se uličkami, sama, tak moc sama. Slzy se spojují s deštěm a já se cítím konečně svobodná, volná. Utíkám ulicí a chci zapomenout…
Když v tu chvíli mě něco silně natlačí do slepé uličky. Z úst se mi vydere zděšený výkřik, zoufale volající o pomoc. Ale pak se zarazím. Ta vůně, to tělo, tohle už znám! Tom se na mě usměje a v očích mu vidím chtíč, ale i nevídanou něhu. Vzrušeně se na mě přitlačil, zády mě opřel o zed a zvedl mě ze země a posadil si mě jakoby do klína. Vzrušeně jsem mu vydechla do ucha a začala ho líbat. …
Tak jsme tam stáli, v dešti, v bouřce a vášnivě jsme se milovali…
Ráno jsem se probudila převlečená v posteli a vedle mě ležel Tom. Poprvé co zůstal až do rána. Usmál se na mě a něžně mě políbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama