Únor 2011

10.2.2011 ATTACK ATTACK!

10. února 2011 v 6:49
Ano, už dneska jsou tu Attackové :) Je to jedna celkem dost fajn kapela.. :)) Těšim se moc, zas jednou podniknu něco s holkama.. <3 Já vím, slíbila sem report z min. koncertu ještě, ale ten bude až budou i fotky abych sem pak dala všechno najednou.. :)) Prostě, miluju atmosféru koncertů, a post-hardcore! 

7.2.2011

6. února 2011 v 0:47 | Kattye |  Music? Life!
Ano, právě na tenhle den se nejvíc těšim. Už je to dva dny co nemůžu dospat.. :) Je to jen malá akce v Kainu, jen pět malých post-harcore, metal-core  kapel.. A je tam i Marina.. Bože, nejvíc se těšim až přijdu mezi ty cizí lidi a pohltí mě ta atmosféra... Prostě celkově miluju tyhle akce kdy se člověk má možnost seznámit a ještě poslouchat styl co miluje.. Tak jen jsem vám to chtěla takhle říct.. <3 Tak dobrou noc, pak napíšu jaký to bylo :))

Jeffree Star moje malá velká úchylka :))

1. února 2011 v 11:54 | Kattye |  Noisy Silence
Sedím se slečnama v Mc a bavíme se o hudbě, konkrétně o Jeffreem... Nevadí mi, že vipadá jak barbínka, nevadí mi že nemá pípu ale je to chlap, ale je dokonalej! jeho né příliš slušné texty, jeho svádivý hlas mi dává denní jistotu :)) Neumim si už představit vstát jedinné ráno bez jeho textů.. bez jeho hlasu.. Takže prostě, Jeffree! 

d
dd